עד שלילדים הגדולים שלנו לא מלאו 6 ו-4 לא טסנו אתם. היינו בטוחים שלטוס לחו”ל עם ילדים זה מבצע מורכב והעדפנו לנפוש בארץ. אפילו לשלם יותר ולו לחסוך מאתנו את הטרחה שכרוכה בתכנון בחו”ל עם ילדים.
כשהקטנה שלנו נולדה בגיל 5 חודשים היא כבר ביקרה ביעד הראשון שלה (שוויץ) ועד כה בקרוב ל-17 יעדים.
מה השתנה? למדנו שטיול בחו”ל עם ילדים זה לא סיפור כמו שעושים מזה אם נערכים לכך נכון
לפניכם מספר המלצות לטיולים בחו”ל עם ילדים שיהפכו את המשימה לפשוטה יותר:
* בחרו יעד שאתם מכירים לפעם הראשונה. בדרך הזו יהיה לכם קל יותר לעבור את טבילת האש ונחיתה רכה יותר ואם אינכם רוצים לחזור ליעד מוכר אלא רוצים לנסות משהו חדש – היערכו מראש עם תוכנית מפורטת ובעיקר אלטרנטיבות ותוכניות מגרה למקרה שמזג האוויר לא יסתדר או יחול שינוי.
* הכינו היטב את הילדים לטיסה כולל כריות נוחות, שמיכה מתקפלת, צעצועים וחטיפים. אל תסתמכו על מה שיגישו או לא יגישו במטוס.
* נסו לתבל בפעילויות שגם אתם תאהבו. חברים רבים נוסעים לכפרי נופש כי הם חוששים להסתובב ביעד זר עם הילדים או חושבים שהילדים יתייעפו ולעיתים מוותרים על ההנאה שלהם לטובת זו של הילדים.
ברגע שתעשו דברים שגם אתם אוהבים – תיהנו מטיול עם הילדים. ניתן לבחור מסלול שתרצו לראות ופשוט לקצר אותו או להתאים אותו לרצונות הילדים או לדאוג שבטיול יהיה גם טבע וגם עיר וגם פארק שעשועים וגם שופינג. הכל עניין של תמהיל וגיוון. אנחנו אוהבים להתחיל עם פארק שעשועים כדי להעלות את המוטיבציה של הילדים ולסיים עם פארק שעשועים או אטרקציה דומה למקרה שיימאס לילדים מהטבע ויהיה להם למה לחכות…
ותוך כדי תנועה כמובן לבחור מסלולים משודרגים יש מסלולים כמו ביער השחור ובאוסטריה עם מתקני שעשועים, טרמפולינות או דמויות שמלוות את הילדים במסע והופכות את ההליכה לסוג של הרפתקה.
* אל תירתעו מנסיעות ארוכות אפשר תמיד לעצור או לפצל. בחרו מקומות לינה בהם תוכלו לעצור וחפשו אטרקציות גם בתחנות לא לכולם מתאימים לנסוע 8 שעות ביום. הילדים שלנו כבר רגילים אבל גם הם אוהבים שעוצרים פתאום בדרך לאיזו גינה. המפליא הוא שכשהילדים בחו”ל הם נוטים להעריך אפילו גינות קטנות או פרחים בצד הדרך או גלידה שנקנתה בתחנת דלק.

נשמח לספר לכם עוד על טיולים בחו”ל עם הילדים
גיא וקורן
ליה יהלי והיילי

אודות הכותב

we love to travel

ייתכן שתאהב גם את :

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: